KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Gratulationstavlor 15385060
nr 1538 5060
Garibaldi Lindberg
(1863-1957), Sverige
Gratulationstavlor, 4 st, Akvarell, Ramade & löst blad, yttermått inklusive ram: 20x15-30x24 cm
Kondition: slitage, skador
Garibaldi Lindberg, född 1863, död 1957, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:40:29
Garibaldi Lindberg
Läs mer om Garibaldi Lindberg